+38(044) 331-39-09, +38(067) 249-39-09    osvita@makco.kiev.ua

Бюро перекладів

Зовнішнє незалежне оцінювання

Англійська мова є конкурсним предметом при вступі до вищого учбового закладу, і його здача проходить лише раз на рік. Тож, якщо учень обрав цей предмет, необхідно вже зараз починати готуватися!

Як і будь-який інший іспит, Зовнішнє незалежне оцінювання має свою специфіку. Тож ми не лише надаємо учню необхідну базу знань з англійської мови, а й враховуємо специфіку самого тесту та основних стратегій його написання в рамках відведеного часу в 120 хвилин!

Підготовка проводиться зі збереженням формату РЕАЛЬНИХ  завдань ЗНО, що дасть  учню змогу паралельно звикати до їх вигляду та подачі.

В ході навчання Ваш учень матиме змогу пройти різні варіанти всіх 4 частин тесту: «Читання» (22 завдання), «Використання мови» (20 завдань), «Письмо» (одне завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю), «Аудіювання» (сприйняття мови на слух).

Учень засвоїть та буде НЕОДНОРАЗОВО практикувати стратегії рішення складних завдань.  Крім цього, вдосконалить свої мовні навички та опанує стильові особливості написання твору (частина «Письмо»), що відповідатимуть вимогам комісії ЗНО. Лексичний мінімум (2500 мовних одиниць), розбитий на відведену кількість занять, буде розглядатися відповідно до тематики ситуативного спілкування, передбаченого Програмою загальноосвітніх навчальних закладів з іноземних мов на 2018 рік.

Учбові групи включають від 4 до 8 студентів, що надає можливість викладачу приділити достатньо уваги кожному!

 Серйозна підготовка – відповідний результат!

В програмі курсу:

Бонуси, за які Вам не доведеться платити:

 Програма від 12 до 96 астрономічних годин (залежно від рівня знань учня)

Тривалість занять 120 хвилин, двічі на тиждень.

Вартість  – 2400 грн./міс.

Вівт., середа: 16:15-18:15

https://www.facebook.com/MAKCOeducationalcentr